W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

NINA - spektakl Sylwestrowy

Propozycja na Sylwestra – komedia Nina!

Ostatni dzień roku należy spędzić w doborowym towarzystwie, dlatego w sylwestrowy wieczór w Teatrze Buffo widzów bawić będzie plejada najlepszych polskich aktorów m.in. Małgorzata Foremniak, Paweł Królikowski, Krzysztof Wieszczek. Tito Productions zaprasza na spektakl „Nina” w odświętnym, sylwestrowym nastroju i gwiazdorskiej obsadzie.

„Nina” to przezabawna sztuka francuskich autorów Adre Roussina i Gabriela Arouta.  Jest nie tylko lekka i przyjemna, ale też mistrzowsko zrealizowana i zagrana przez doborową obsadę. Tak więc wieczór sylwestrowy w Teatrze Buffo ze spektaklem „Nina” to gwarancja świetnej zabawy. 

Głównym bohaterem spektaklu jest Gerard (Krzysztof Wieszczek) – paryski bon vivant. Ubóstwia kobiety, a kobiety ubóstwiają jego. Prowadzi życie, o jakim marzą mniej atrakcyjni mężczyźni. Równoległe romansowanie z mężatkami jest niezmiernie ekscytujące, wiąże się jednak ze sporym ryzykiem i wieloma komplikacjami. Gerard właśnie postanawia zerwać z jedną z nich – Niną (Małgorzata Foremniak). Tymczasem mąż Niny – Adolphe (Paweł Królikowski) – odkrywa, że żona go zdradza i postanawia zlikwidować rywala. Planuje zbrodnię. Ale czy zakatarzony finansista jest aby najlepszym materiałem na mordercę? Tego dnia strzały padną nie jeden raz. Jednak cokolwiek zaplanowali mężczyźni, to kobieta zadecyduje o biegu wydarzeń. Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle, a baba pośle w diabły wszystkich, którzy staną jej na drodze do miłości.W wieczór sylwestrowy wszyscy widzowie przywitani zostaną lampką szampana i małym poczęstunkiem. 
Każdy otrzyma również prezent-niespodziankę od organizatorów.

31 grudnia 2018 godz. 18:00 i 21:00 Teatr Studio Buffo ul. Marii Konopnickiej 6
Kasa Teatru Studio Buffo 
Tel. 22 625 47 09, 22 339 07 71 
www.studiobuffo.com.pl
www.ebilet.pl