W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

TANGO ATTACK - BUENOS AIRES tango show

W „BUENOS AIRES tango show” publiczność usłyszy porywające argentyńskie utwory Osvaldo Pugliese, Astora Piazzolli, czy Carlosa Gardela, wykonywane w sposób nawiązujący do tradycji tanga i jego korzeni południowoamerykańskich.
Wokalistą wybitnym w takim repertuarze jest Andres Martorell (Urugwaj). Tego wieczoru zaśpiewa dla warszawskiej publiczności
kilka najpiękniejszych pieśni Złotej Ery Tanga. Natomiast niesamowite tangowo-transowe hity z repertuaru Grace Jones,
czySarah Vaughan usłyszymy w wykonaniu znakomitej Anny Ozner (Voice of Poland)
Mocnym polskim akcentem koncertu będzie obecność utworów z repertuaru Kory Jackowskiej i zespołu Manaam, w nowoczesnych aranżacjach zespołu TangoAttack przygotowanych specjalnie na ten koncert.
Wokalistką interpretującą te wspaniałe perły polskiej muzyki popularnej będzie Asteya Dec (Voice of
Poland, Rockopera "Krzyżacy"). Mistrzowie tanga - Anna Iberszer i Piotr Woźniak - zaproszeni do udziału
w tym przedsięwzięciu, są uznanymi choreografami i wykonawcami wielu przedstawień teatralnych i show telewizyjnych. Dodatkowo Anna Iberszer jest
postacią znaną szerokiej publiczności telewizyjnej z dowcipnej roli w serialu "Ranczo".
Nad całością przedsięwzięcia czuwa muzycznie Hadrian Filip Tabęcki (film "Lejdis", Opera "Dzień Świra", czy Rockopera "Krzyżacy") oraz członkowie
zespołu Tango Attack – Grzegorz Bożewicz i Piotr Malicki – uznani muzycy z szerokim doświadczeniem w tematyce tanga argentyńskiego.
Bogate wizualizacje i strofy argentyńskiego wybitnego poety Jorge Luisa Borgesa przeniosą nas wszystkich do portowych dzielnic stolicy tanga - Boskiego Buenos Aires.