W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

TYLE MIŁOŚCI

POLSKIE SZLAGIERY FILMOWE I KABARETOWE Z LAT DWUDZIESTYCH I TRZYDZIESTYCH

Przedstawienie, w którym dzięki połączeniu techniki filmowej i teatralnej możemy zobaczyć obok gwiazd teatru Studio Buffo, artystów przedwojennego kina muzycznego.
Zapraszamy Państwa na spektakl, który jest dedykowany tym, którzy kochali, kochają lub będą kochać.

Podczas tego klimatycznego i wręcz bajkowego spektaklu, usłyszą Państwo takie piosenki, jak: Tyle Miłości, Mała Inez, Ta ostatnia niedziela, Ja się boję sama spać, Już nie zapomnisz mnie, On nie powróci już, Tylko ty.

„( …) Spektakl w Buffo nie różniłby się od licznych rewii przedwojennych szlagierów, gdyby nie poczucie humoru Janusza Józefowicza oraz pomysłowe połączenie teatru z techniką filmową. (…) Wielbiciele stylu Buffo – inteligentnej parodii, młodych głosów i brawurowej choreografii – nie będą zawiedzeni, zwłaszcza po drugiej części. Rozrywka w starym, dobrym stylu.”
/Roman Pawłowski, Gazeta Wyborcza/

Opracowanie i kierownictwo muzyczne – JANUSZ STOKŁOSA
Scenografia – MAREK CHOWANIEC
Kostiumy – AGNIESZKA KOMORNICKA
Efekty laserowe i obsługa – DANUTA BILIŃSKA
Scenariusz, choreografia i reżyseria – JANUSZ JÓZEFOWICZ

W spektaklu wystąpią:

Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska, Mariola Napieralska, Natalia Srokocz, Natalia Kujawa, Maria Tyszkiewicz, Magdalena Dąbkowska,
Jerzy Grzechnik, Artur Chamski, Marcin Tyma, Mateusz Jakubiec/Wojciech Dmochowski,
Katarzyna Granecka, Dominika Plichta, Aleksandra Popławska, Iga Ryś, Elżbieta Wilczyńska, Błażej Ciszek, Paweł Orłowski, Łukasz Trautsolt,Pavlo Tomnikovskyi,


a także PIOTR MACHALICA występujący w roli romantycznego narratora

Czas trwania spektaklu - około 100 minut

Kup bilet: