W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

TYLE MIŁOŚCI

POLSKIE SZLAGIERY FILMOWE I KABARETOWE Z LAT DWUDZIESTYCH I TRZYDZIESTYCH

Przedstawienie, w którym dzięki połączeniu techniki filmowej i teatralnej możemy zobaczyć obok gwiazd teatru Studio Buffo, artystów przedwojennego kina muzycznego.
Zapraszamy Państwa na spektakl, który jest dedykowany tym, którzy kochali, kochają lub będą kochać.

Podczas tego klimatycznego i wręcz bajkowego spektaklu, usłyszą Państwo takie piosenki, jak: Tyle Miłości, Mała Inez, Ta ostatnia niedziela, Ja się boję sama spać, Już nie zapomnisz mnie, On nie powróci już, Tylko ty.

„( …) Spektakl w Buffo nie różniłby się od licznych rewii przedwojennych szlagierów, gdyby nie poczucie humoru Janusza Józefowicza oraz pomysłowe połączenie teatru z techniką filmową. (…) Wielbiciele stylu Buffo – inteligentnej parodii, młodych głosów i brawurowej choreografii – nie będą zawiedzeni, zwłaszcza po drugiej części. Rozrywka w starym, dobrym stylu.”
/Roman Pawłowski, Gazeta Wyborcza/

Opracowanie i kierownictwo muzyczne – JANUSZ STOKŁOSA
Scenografia – MAREK CHOWANIEC
Kostiumy – AGNIESZKA KOMORNICKA
Efekty laserowe i obsługa – DANUTA BILIŃSKA
Scenariusz, choreografia i reżyseria – JANUSZ JÓZEFOWICZ

W spektaklu wystąpią:

Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska, Mariola Napieralska, Natalia Srokocz, Emilia Dębska, Natalia Kujawa, Aleksandra Zawadzka, Maria Tyszkiewicz,  Jerzy Grzechnik, Artur Chamski, Marcin Tyma,
Dominika Plichta, Aleksandra Popławska, Iga Ryś,  Błażej Ciszek, Sebastian Lubański, Paweł Orłowski, Łukasz Trautsolt
a także PIOTR MACHALICA występujący w roli romantycznego narratora

Czas trwania spektaklu - około 100 minut

Kup bilet: